Rantaperkiön Iskun kotisivut uudistuneet!

Kotisivujen visuaalinen ulkoasu ja tekninen toteutus on Tamk:in opiskelijoiden Santeri Hietalan ja Ville-Valtteri Varjorannan käsialaa. Iskun voimistelujaosto on ollut heidän kanssaan yhteistyössä heinäkuusta 2020 alkaen somemarkkinoinnin tiimoilta. Yhteistyö jatkui syksyllä koko seuran kotisivujen uudistamisen parissa.

”Tällainen yhteistyö urheiluseurojen ja opiskelijoiden kanssa on oppimisen paikka molemmille osapuolille. Voin lämpimästi suositella tällaista kaikille seuroille! Yhteistyömme on ollut sujuvaa ja yhdessä sovitut aikataulut ovat pitäneet kutinsa koko työn ajan. Rantaperkiön Iskulle on tämän lisäksi kuluneen vuoden aikana valmistumassa jo toinen amk-opinnäytetyö, eli opiskelijoiden kanssa tehtävä yhteistyö voi olla monenlaista.”, toteaa Aira Ikonen, seuran puheenjohtaja.

Otamme mielellämme vastaan palautetta sivuston toimivuudesta!

harrasteliikunta@rantaperkionisku.com

joukkuevoimistelu@rantaperkionisku.com